zobacz swój koszyk 0

Warszawa - RELAKS W SPA

Wizyta w Spa w Warszawie na pewno pomoże Wam w integracji zespołu lub dzień później. Zregenerujcie siły w basenie, saunie, jacuzzi oraz podczas masaży wodnych. Do Waszej dyspozycji jest także siłownia, więc nie zabraknie atrakcji dla amatorów aktywnego wypoczynku. Na miejscu możecie skorzystać z dodatkowych zabiegów, wówczas jednak, najlepiej umówić się na nie z wyprzedzeniem (zabiegi są dodatkowo płatne).

Brak planów na wieczór? Możemy zabrać Was np. do klubu muzycznego lub nocnego. To tylko dwa z kilku dostępnych poniżej dodatków.

Cena zawiera

  • nieograniczony czasowo wstęp do SPA w centrum Warszawy
  • dostęp do basenu, sauny, jacuzzi
  • możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów na miejscu
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os.)transfer-party-bus
89 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


Nasi klienci