zobacz swój koszyk 0

Warszawa - STRZELANIE DO RZUTKÓW

Konkurs strzelecki w Warszawie - odrobina rywalizacji podczas imprezy integracyjnej jest zawsze mile widziana. Zorganizujemy Wam zawody strzeleckie i ceremonię wręczenia medali, więc jest o co walczyć. Każda osoba będzie mogła oddać 20 strzałów ze strzelby gładkolufowej. Na początku przejdziecie trening obchodzenia się z bronią, który przeprowadzi licencjonowany instruktor. Do tego, w pakiecie, nasza sympatyczna koordynatorka, która zadba o wszystkie szczegóły, żebyście mogli się bawić bezstresowo. Konkurencja odbywa się na świeżym powietrzu, więc warto wcześniej sprawdzić prognozę pogody.

Wybierzcie miejsce, z którego mamy Was odebrać, a przyjedziemy wygodnym minibusem i zawieziemy na strzelnicę. Po atrakcji odwieziemy Wasz zespół we wskazane miejsce. Transport w granicach Warszawy w cenie, dojazd poza Warszawę wiąże się z niewielką dopłatą. Jeśli wygodniej Wam dojechać we własnym zakresie, zaznacz dodatek 'transport własny', a cena zmaleje o 20 zł od osoby. Wówczas sami musicie dopilnować, by wszyscy byli na czas. 

Podróż na strzelnicę możecie urozmaicić sobie np. występem naszej tancerki. Wystarczy wybrać dowolny dodatek z listy znajdującej się poniżej.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w obydwie strony na terenie Warszawy
  • 20 rzutków - 20 strzałów na osobę
  • ceremonia medalowa
  • opieka licencjonowanego instruktora
  • trening obchodzenia się z bronią
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 impreza-przy-grillu-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
GRILL

Przykładowy zestaw:  2 smaczne kiełbaski – biała i zwykła, karkówka, kaszanka, udko z kurczaka, ziemniak pieczony, 2 sałatki, pieczywo, ketchup, musztarda, woda, napoje.


transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.


catering-weganski
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKIE TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. 6 lub 8 kawałków w jednej. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.zestaw-kanapek
690 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.


rzucanie-siekierami-warszawa__4_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci