zobacz swój koszyk 0

Kraków - ARCHERY TAG

Strzelanie z łuków w Krakowie, wygodny transport w obie strony i sympatyczna koordynatorka eventu w cenie. Archery Tag w Krakowie to atrakcja łącząca strzelanie z łuków z grą w dwa ognie. Świetny i oryginalny sposób na integrację oraz ćwieczenie pracy w zespole dla Twoich znajomych z pracy. Zapewniamy transport z wybranego miejsca na terenie Krakowa, a następnie po zakończonych atrakcjach odwieziemy Twój zespół w wyznaczone miejsce w granicach miasta. Wszystko to w asyście naszego koordynatora, który będzie czuwał nad organizacją oraz prawidłowym przebiegiem imprezy.

W Archery Tag jednocześnie może grać 10 osób w dwóch 5-osobowych drużynach. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza wyelimunuje wszystkich przeciwników.
Archery Tag to świetna alternatywa dla paintballa - pistolet na kulki zamieniamy na łuki i specjalnie zakończone strzały, tak aby uderzenia nimi nie były bolesne. Drużyny grają na specjalnie przygotowanym terenie na którym rozmieszczone są przeszkody oraz bazy drużyn.

Do Waszej dyspozycji podczas gry w archery tag jest strefa rekreacyjna. Podczas kiedy część osób gra, pozostali mogą korzystać z takich rozrywek jak: dart, tenis stołowy, siatkówka, trampoliny, hamaki, rzuty granatem etc. 

Strzelanie z łuków to przede wszystkim aktywny wypoczynek, który rozwija kondycję i umiejętności, nie sprawia bólu oraz świetnie sprawdza się jako integracja grup.

 

Cena zawiera

  • transport w obydwie strony na terenie Krakowa
  • niezbędne wyposażenie do gry: maski, odzież ochronna
  • krótkie szkolenie z zasad gry
  • 60 minut gry w archery tag - nieograniczona ilość strzałów
  • specjalnie przygotowany teren z przeszkodami
  • instruktorzy oraz prowadzający grę
  • koordynatorka eventu
  • strefa rekreacyjna (dart, tenis stołowy, boisko do siatkówki, trampoliny etc.)
  • możliwość dokupienia grilla po atrakcji

Dodatki (opcjonalne)

impreza-przy-grillu-warszawa
79 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 piwa, woda


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci