zobacz swój koszyk

Kraków - GRA W PAINTBALL

Sprawdźcie paintball w Krakowie na Waszą imprezę firmową. Gwarantowana dobra zabawa oraz integracja zespołu.

Gramy w otoczeniu fortyfikacji poaustriackich, na najlepszym, otwartym polu paintballowym w Krakowie. Zapewniamy fachowy instruktaż dla amatorów oraz liczne scenariusze gry: Na wybicie, O flagę, Z nielimitowaną ilością żyć, Narożniki, Na punkty, VIP i wiele innych. W pakiecie otrzymujecie niezbędny sprzęt: markery, odzież ochronną, maski oraz po 300 kulek na start (na miejscu możecie dokupić kolejne doładowania w cenie + 15 PLN za każde 100 kulek).

Cena atrakcji obejmuje transport w obie strony na terenie Krakowa (dojazd poza miasto wiąże się z symboliczną dopłatą) oraz opiekę naszej sympatycznej koordynatorki. Po grze proponujemy dorzucić grilla i plan na imprezę integracyjną gotowy.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • niezbędne wyposażenie do gry: markery, maski, odzież ochronna
  • 300 kulek dla każdego gracza
  • instruktorzy
  • wybór wielu scenariuszy gry
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


impreza-przy-grillu-warszawa
59 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 piwa, wodaaresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


Nasi klienci