zobacz swój koszyk 0

Kraków - UCIECZKA Z UPIORNEGO POKOJU

Ciekawa gra team-buildingowa w Krakowie - prywatna klimat z zaopatrzonym barem i rezerwacją stolików dla waszgo zepsołu. Team buildingowa gra miejska to świetny sposób na zwiększenie umiejętności współpracy oraz poprawę komunikacji w grupie, a przy okazji na zorganizowanie ciekawego eventu firmowego. 

Witaj w latach 80-tych. Opuszczony nawiedzony hotel. Teatr osobliwości, dziwolągi, nieoczekiwanezagadki... Współpracując rozwiążcie zagadkę i znajdźcie klucz do wyjścia z opuszczonego pokoju lub zostańcie tu na wieczność. Łatwo nie będzie. Bez współpracy, kreatywnego myślenia, sprytu i logiki nie dacie rady! Kluczem do rozwiązania zagadki będzie komunikacja w zespole!  

Na raz, w jednej lokalizacji w 2 pomieszczeniach w ciągu godziny możemy obsłużyć maksymalnie 18 osób. Jeśli Wasza grupa jest większa możemy:
1. podzielić Was na drużyny - wówczas impreza potrwa około 3 godzin a każdy zespół poczeka w barze, który znajduje się bezpośrednio w lokalizacji, integrując się przy dostępnych napojach.
2. podzielić Was na drużyny i drugą częśc grupy obsłużyć w pobliskiej lokalizacji oddalonej o około 300 metrów - tę opcję polecamy jedynie gdy macie naprawdę mało czasu i chcecie zdażyć w około 60 minut. 

Nawiedzony hotel połozony jest na krakowskim Starym Mieście więc łatwo dojdziemy tam na piechotę. Jednak jeśli chcecie abyśmy odebrali Wasz team minibusem lub innym pojazdem z wybranego miejsca na terenie Krakowa, wybierzcie dodatek z listy poniżej. Dojazd poza Kraków wiąże się z niewielką dopłatą.

Cena zawiera

  • upiorny motel na wyłączność dla Waszej grupy.
  • rezerwacja stolików w coctail barze przylegającym do motelu.
  • możliwość zamówienia cateringu/ open baru.
  • ok. 60 minut gry gry team buildingowej polegającej na wydostaniu się z pomieszczenia w oparciu o współpracę między uczestnikami
  • koordynator eventu na miejscu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

140 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.


wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci