zobacz swój koszyk

Kraków - STRZELNICA POLICYJNA

Oto strzelnica w Krakowie na Waszą imprezę integracyjną. Pakiet policyjny to 30 strzałów z 3 rodzajów broni dla każdego: 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 10 x Glock 9mm i 10 x pistolet maszynowy Glauberyt 9mm. Do tego cały niezbędny sprzęt w postaci ochrony uszu i oczu oraz tarcz, które później możecie zabrać na pamiątkę. Zanim przystąpicie do strzelania profesjonalni instruktorzy przeprowadzą krótkie szkolenie na temat bezpieczeństwa, obchodzenia się z bronią oraz prawidłowej postawy strzeleckiej.

W cenie atrakcji zapewniamy opiekę sympatycznej koordynatorki oraz wygodny transport w obie strony. Odbierzemy Was ze wskazanego wcześniej adresu i odstawimy w wybrane miejsce na terenie Krakowa (dojazd poza granice miasta wiąże się z symboliczną dopłatą). Możecie również skorzystać z opcji własnego transportu, pamiętajcie jednak, że wówczas sami musicie dopilnować, aby wszyscy zjawili się na czas. 

Poniżej znajdziecie kilka dodatków, którymi możecie urozmaicić Waszą imprezę.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • rezerwacja na strzelnicy
  • opieka doświadczonych instruktorów
  • krótkie szkolenie na temat obchodzenia się z bronią
  • 30 strzałów z 3 rodzajów broni dla każdego
  • ochrona uszu i oczu
  • pamiątkowe tarcze
  • konkurencje strzeleckie z medalami dla najlepszej trójki
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


impreza-przy-grillu-warszawa
59 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 piwa, wodaaresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


Nasi klienci