zobacz swój koszyk 0

Kraków - STRZELNICA POLICYJNA

Oto strzelnica w Krakowie na Waszą imprezę integracyjną. Pakiet policyjny to 30 strzałów z 3 rodzajów broni dla każdego: 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 10 x Glock 9mm i 10 x pistolet maszynowy Glauberyt 9mm/UZZI. Do tego cały niezbędny sprzęt w postaci ochrony uszu i oczu oraz tarcz, które później możecie zabrać na pamiątkę. 

Zanim przystąpicie do strzelania profesjonalni instruktorzy przeprowadzą krótkie szkolenie na temat bezpieczeństwa, obchodzenia się z bronią oraz prawidłowej postawy strzeleckiej.

W cenie atrakcji zapewniamy opiekę sympatycznej koordynatorki oraz wygodny transport na strzelnicę i z powrotem. Odbierzemy Was ze wskazanego wcześniej adresu i odstawimy w wybrane miejsce na terenie Krakowa (dojazd poza granice miasta wiąże się z symboliczną dopłatą). Możecie również skorzystać z opcji własnego transportu, pamiętajcie jednak, że wówczas sami musicie dopilnować, aby wszyscy zjawili się na czas. 

Poniżej znajdziecie kilka dodatków, którymi możecie urozmaicić Waszą imprezę integracyjną na strzelnicy.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • rezerwacja na strzelnicy
  • opieka doświadczonych instruktorów
  • krótkie szkolenie na temat obchodzenia się z bronią
  • 30 strzałów z 3 rodzajów broni dla każdego
  • ochrona uszu i oczu
  • pamiątkowe tarcze
  • konkurencje strzeleckie z medalami dla najlepszej trójki
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci