zobacz swój koszyk 0

Kraków - RELAKS W SPA

SPA w Krakowie - pełna regeneracja dla ciała i ducha z okazji imprezy firmowej.

Nasza sympatyczna koordynatorka, która spotka się z Wami chwilę wcześniej w okolicach SPA, zaprowadzi Was na miejsce i powierzy w ręce profesjonalnie wyszkolonego personelu. Do Waszej dyspozycji, na 2 godziny, oddajemy luksusowy basen oraz saunę suchą, parową i błotną ze światło i aromaterapią. Na miejscu, wybierając z szerokiego wachlarza usług, możecie zdecydować się dodatkowo na przeróżne zabiegi na twarz i ciało (zabiegi płatne we własnym zakresie).

Jeśli chcecie dodać Waszemu pobytowi w SPA odrobiny pikanterii, proponujemy wybrać z listy poniżej występ ponętnej tancerki lub/i tancerza erotycznego.

A co potem? W naszej ofercie znajdziecie wiele innych atrakcji idealnych dla zrelaksowanej i wypoczętej ekipy np. Nightlife, Integracyjna Kolacja czy też przejażdżka Hummerem.

Cena zawiera

  • wstęp do SPA w Krakowie na 2 godziny
  • dostęp do basenu oraz sauny suchej, parowej i błotnej
  • możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów na miejscu
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci