zobacz swój koszyk 0

Kraków - STRZELNICA AK-47

Strzelnica AK-47 Kalashnikov w Krakowie - idealna opcja na Wasze spotkanie firmowe.

Specjalnie dla Waszego zespołu zarezerwujemy termin na najlepszej strzelnicy w Krakowie, na miejsce dowieziemy Was wygodnym busem, a o sprawy organizacyjne zatroszczy się nasza sympatyczna koordynatorka. W ten sposób Wy nie musicie się już o nic martwić i możecie w pełni oddać się bezstresowej integracji.

W pakiecie AK-47 każdy otrzyma 45 strzałów z 4 rodzajów broni: Glock 9mm 15strzałów; Strzelba 12/70 5strzały; Glauberyt/UZI 9mm 25strzałów; Kalashnikov 7,62mm 10strzałów. Do tego opieka doświadczonych instruktorów, krótkie szkolenie na temat obchodzenia się z bronią, ochraniacze na uszy i oczy, tarcze pamiątkowe oraz medale dla najlepszych strzelców.

Latem atrakcja odbywa się na zewnętrznej strzelnicy, natomiast w chłodniejszych miesiącach przenosimy się do hali.

Na strzelnice AK-47 zapewniamy transport w obie strony w granicach Krakowa, w przypadku kursu poza miasto musicie liczyć się z symboliczną dopłatą. Możecie także zaznaczyć dodatek transport własny i dojechać sami. W takim przypadku koszt imprezy zmaleje o 20 PLN/os., lecz to Wy musicie dopilnować, aby wszyscy pojawili się na czas.

Cena zawiera

  • wygodny transport w obie strony na terenie Krakowa
  • rezerwacja na strzelnicy
  • profesjonajni instruktorzy
  • krótkie szkolenie na temat obchodzenia się z bronią
  • 45 strzałów z 4 rodzajów broni dla każdego
  • cały niezbędny sprzęt - nauszniki, okulary oraz tarcze strzeleckie
  • konkurs z medalami dla najlepszych strzelców
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci