zobacz swój koszyk

Kraków - STRZELNICA AK-47

Strzelnica AK-47 Kalashnikov w Krakowie - idealna opcja na Wasze spotkanie firmowe.

Specjalnie dla Waszego zespołu zarezerwujemy termin na najlepszej strzelnicy w Krakowie, na miejsce dowieziemy Was wygodnym busem, a o sprawy organizacyjne zatroszczy się nasza sympatyczna koordynatorka. W ten sposób Wy nie musicie się już o nic martwić i możecie w pełni oddać się bezstresowej integracji.

W pakiecie każdy otrzyma 45 strzałów z 4 rodzajów broni: 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 15 x Glock 9mm, 15 x karabinek automatyczny Kalashnikov AK-47 oraz 5 x strzelba typu shotgun - Mossberg 12/70. Do tego opieka doświadczonych instruktorów, krótkie szkolenie na temat obchodzenia się z bronią, ochraniacze na uszy i oczy, tarcze pamiątkowe oraz medale dla najlepszych strzelców.

Zapewniamy transport w obie strony w granicach Krakowa, w przypadku kursu poza miasto musicie liczyć się z symboliczną dopłatą. Możecie także zaznaczyć dodatek transport własny i dojechać sami. W takim przypadku koszt imprezy zmaleje o 20 PLN/os., lecz to Wy musicie dopilnować, aby wszyscy pojawili się na czas.

Cena zawiera

  • wygodny transport w obie strony na terenie Krakowa
  • rezerwacja na strzelnicy
  • profesjonajni instruktorzy
  • krótkie szkolenie na temat obchodzenia się z bronią
  • 45 strzałów z 4 rodzajów broni dla każdego
  • cały niezbędny sprzęt - nauszniki, okulary oraz tarcze strzeleckie
  • konkurs z medalami dla najlepszych strzelców
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


impreza-przy-grillu-warszawa
59 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 piwa, wodaaresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


Nasi klienci