zobacz swój koszyk

Kraków - RAFTING

Rafting w Krakowie, czyli odmiana pontonowego spływu rzecznego to świetny pomysł na oryginalną imprezę firmową.

Oferujemy Wam spływ na specjalnie przygotowanym torze kajakarstwa górskiego, gdzie prąd jest o wiele silniejszy niż w rzece, a przepływ wody to ponad 15m3 na sekundę. Jednocześnie, bliskość brzegu oraz nadzór profesjonalnych instruktorów zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo. Sukces gwarantuje wyłącznie współpraca całego zespołu - musicie być zgrani i mieć pełne zaufanie do kapitana. Spływ trwa godzinę czasu.

W ramach imprezy zapewniamy kompletny sprzęt i obsługę: pontony górskie, kamizelki asekuracyjne, kaski, pagaje, instruktora, ratownika, szatnie i prysznice. Koniecznie zabierzcie ze sobą ręczniki oraz ciepłe rzeczy do przebrania po spływie. Do tego w pakiecie transport w obie strony na terenie Krakowa oraz opieka sympatycznej koordynatorki, która będzie czuwać nad wszystkim podczas, gdy Wy będziecie walczyć z żywiołem i swoimi słabościami.

Cena zawiera

  • transport w dwie strony na terenie Krakowa
  • godzinny spływ pontonowy
  • rezerwacja toru
  • cały niezbędny sprzęt: kaski, kamizelki, pontony, pagaje
  • instruktor i ratownik
  • szatnie oraz prysznice
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


impreza-przy-grillu-warszawa
59 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 piwa, wodaaresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


Nasi klienci