zobacz swój koszyk 0

Kraków - RAFTING

Rafting w Krakowie, czyli odmiana pontonowego spływu rzecznego to świetny pomysł na oryginalną imprezę firmową.

Oferujemy Wam spływ na specjalnie przygotowanym torze kajakarstwa górskiego, gdzie prąd jest o wiele silniejszy niż w rzece, a przepływ wody to ponad 15m3 na sekundę. Jednocześnie, bliskość brzegu oraz nadzór profesjonalnych instruktorów zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo. Sukces gwarantuje wyłącznie współpraca całego zespołu - musicie być zgrani i mieć pełne zaufanie do kapitana. Spływ trwa niecałą godzinę.

W ramach raftingu zapewniamy kompletny sprzęt i obsługę: pontony górskie, kamizelki asekuracyjne, kaski, pagaje, instruktora, szatnie i prysznice. Koniecznie zabierzcie ze sobą ręczniki oraz ciepłe rzeczy do przebrania po spływie. Do tego w pakiecie transport w obie strony na terenie Krakowa oraz opieka sympatycznej koordynatorki, która będzie czuwać nad wszystkim podczas, gdy Wy będziecie walczyć z żywiołem i swoimi słabościami.

Na miejscu znajduję się bar, gdzie po zakończonym raftingu, możecie napić się piwa i zjeść przekąski.

Cena zawiera

  • transport w dwie strony na terenie Krakowa
  • godzinny spływ pontonowy
  • rezerwacja toru
  • cały niezbędny sprzęt: kaski, kamizelki, pontony, pagaje
  • instruktorzy
  • szatnie oraz prysznice
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci