zobacz swój koszyk 0

Kraków - STRZELNICA GROM

Najlepsza strzelnica w Krakowie, profesjonalni instruktorzy, transport w dwie strony oraz sympatyczna koordynatorka. Integracja na strzelnicy to świetny pomysł na imprezę firmową.

Odbierzemy Was wygodnym busem ze wskazanego wcześniej adresu i zawieziemy na strzelnicę, gdzie o prawidłowe przeszkolenie wszystkich uczestników zatroszczą się licencjonowani instruktorzy. Po krótkim szkoleniu każdy będzie miał możliwość oddać aż 44 strzały z 4 rodzajów broni: 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 15 x Glock 9mm, 15 x Glauberyt 9mm/UZZI oraz 4 x strzelba typu shotgun - Mossberg 12/70. Zatroszczymy się również o cały niezbędny sprzęt, jak ochraniacze na uszy i oczy oraz tarcze strzeleckie, które po zorganizowanych przez instruktorów zawodach, będziecie mogli zabrać na pamiątkę. Trójka najlepszych strzelców otrzyma medale.

Gdy wystrzelacie wszystkie magazynki odwieziemy Was gdzie zechcecie na terenie Krakowa - dojazd poza granice miasta wiąże się z dodatkową opłatą. Od początku do końca nad wszystkim czuwać będzie nasza sympatyczna koordynatorka, abyście Wy nie musieli się już niczym martwić.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • rezerwacja na strzelnicy
  • opieka licencjonowanych instruktorów oraz krótkie szkolenie na temat obchodzenia się z bronią
  • 44 strzały z 4 rodzajów broni dla każdego
  • cały niezbędny sprzęt
  • konkurencje strzeleckie, tarcze pamiątkowe oraz medale dla najlepszych strzelców
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci