zobacz swój koszyk 0

Kraków - PAKIET W BROWARNI

Pakiet w browarni w centrum Krakowa: zwiedzanie warzelni z przewodnikiem, degustacja piwa warzonego na miejscu oraz kolacja to idealny plan na wieczorną integrację dla każdej firmy.

Zwiedzanie browarni, możliwość zobaczenia miejsc, w których odbywa się produkacja piwa i seminarium prowadzone przez profesjonalnego piwowara (około 30 minut), który podzieli się ciekawostkami na temat browaru i opowie o procesie warzenia piwa i o historii browarni.
Degustacja produkowanego na miejscu piwa: dla każdego przygotujemy testery: 4 x 125 ml/os. piwa jasnego, ciemnego i pszenicznego.


Po prezentacji rozpoczniemy biesiadę przy wspólnym stole. Kolacja składa się z dania głównego oraz dwóch piw warzonych na miejscu.
Dania do wyboru:
golonka pieczona w piwie z zasmażaną kapustką i opiekanymi ziemniakami,
kotlet schabowy z zasmażaną kapustką i opiekanymi ziemniakami 
lub danie wegetariańskie.


Przestrzeń restauracyjna posiada 5 sal i może pomieścić nawet do 500 gości.

Oprowadzanie po warzelni może odbywać się w maksymalnie 20-osobowych grupach. Jeśli Wasz zespół jest większy zorganizujemy dla Was zwiedzanie browaru na tury.

Podczas integracji w browarni czuwać nad Wami będzie nasza sympatyczna koordynatorka, a gdybyście chcieli kontynuować wieczór np. w  klubie, wystarczy że wybierzecie ten dodatek spośród listy poniżej. Istnieje również możliwość zorganizowania transportu dla Waszej grupy. Poinformujcie nas odpowiednio wcześniej, jeśli jesteście zainteresowani taką opcją.

Cena zawiera

  • rezerwacja w browarni w centrum Krakowa
  • zwiedzanie browarni i seminarium piwne poprowadzone przez profesjonalnego piwowara
  • danie dla każdej osoby do wyboru: golonka lub schabowy bądź danie wegetariańskie (do ustalenia)
  • dwa piwa do obiadu dla każdego z uczestników
  • testery: 4 x 125 ml/os. produkowanego na miejscu piwa jasnego, ciemnego i pszenicznego
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

140 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.


wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci