zobacz swój koszyk 0

Kraków - GOKARTY

Wybierzcie gokarty w Krakowie na imprezę integracyjną Waszego zespołu. Do Waszej dyspozycji oddajemy profesjonalne gokarty Sodi o mocy 8 kM, a każdy uczestnik otrzyma 24 minut jazdy. 

Integracyjny wyścig gokartami odbędzie się na najlepszym, czynnym cały rok, krytym torze kartingowym w Krakowie. Dzięki profesjonalnemu systemowi pomiaru czasu, po wyścigu otrzymacie spersonalizowane wyniki, na podstawie których wyłonimy zwycięską trójkę i wręczymy medale. Dla najlepszego kierowcy dodatkowo butelka prawdziwego szampana (np. Moët).

O transport w obie strony zatroszczy się nasz sympatyczny kierowca, który odbierze Was i odstawi we wskazene miejsce na terenie miasta (dojazd poza granice Krakowa wiąże się z dodatkową opłatą). Jeśli wolicie, możecie też dojechać na gokarty sami, wystarczy, że zaznaczycie poniżej dodatek 'transport własny'. Nad prawidłowym przebiegiem eventu czuwać będzie standardowo nasza wszechogarniająca opiekunka, po to, abyście Wy mogli bawić się bezstresowo.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • rezerwacja krytego toru gokartowego
  • 24 minut jazdy dla każdego
  • zawody gokartowe
  • medale dla najlepszej trójki oraz butelka szampana dla zwycięzcy
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci