zobacz swój koszyk

Kraków - GOKARTY

Wybierzcie gokarty w Krakowie na imprezę integracyjną Waszego zespołu. Do Waszej dyspozycji oddajemy profesjonalne gokarty Sodi o mocy 8 kM, a każdy uczestnik otrzyma 20 minut jazdy. Wyścig odbędzie się na najlepszym, czynnym cały rok, krytym torze kartingowym w Krakowie. Dzięki profesjonalnemu systemowi pomiaru czasu, po wyścigu otrzymacie spersonalizowane wyniki, na podstawie których wyłonimy zwycięską trójkę i wręczymy medale. Dla najlepszego kierowcy dodatkowo butelka prawdziwego szampana (np. Moët).

O transport w obie strony zatroszczy się nasz sympatyczny kierowca, który odbierze Was i odstawi we wskazene miejsce na terenie miasta (dojazd poza granice Krakowa wiąże się z dodatkową opłatą). Jeśli wolicie, możecie też dojechać sami, wystarczy, że zaznaczycie poniżej dodatek 'transport własny'. Nad prawidłowym przebiegiem eventu czuwać będzie standardowo nasza wszechogarniająca opiekunka, po to, abyście Wy mogli bawić się bezstresowo.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • rezerwacja krytego toru gokartowego
  • 20 minut jazdy dla każdego
  • zawody gokartowe
  • medale dla najlepszej trójki oraz butelka szampana dla zwycięzcy
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci