zobacz swój koszyk 0

Kraków - OFFROAD + GRILL

Plenerowa przygoda offroad w Krakowie to 15 minut jazdy samochodem terenowym, zestaw grillowy, transport w dwie strony, wykfalifikowani instruktorzy oraz koordynator przez cały czas trwania imprezy integracyjnej. 

Podczas offroadu przetestujecie profesjonalnie przygotowane terenówki. W terenie czekają na Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z grząskiego błota. Samochodem kierujecie po kolei. Każdy około 15 minut. Zwykle do jednego samochodu wchodą 3 - 4 osoby + instruktor.

Po przejażdżce na Wasz zespół będzie czekał grill przy którym będziecie mogli się zrelaksować przy piwie i spędzić wspólnie wolny czas. Dla każdego zestaw grillowy składający się z: kiełbasy, ogórków, smalczyku, chleb, sosów i dwóch piwa.

W cenie atrakcji offroad + grill zapewniamy transport komfortowym minibusem. Zabierzemy Was z dowolnego miejsca na terenie Krakowa, a po atrakcji odwieziemy gdzie zechcecie w obrębie miasta (dojazd poza granice Krakowa wiąże się z symboliczną dopłatą). Możecie również zorganizować ‘transport własny’, w takim przypadku zaznaczcie ten dodatek poniżej, a cena zmniejszy się o 20 zł od osoby.

Cena zawiera

  • transport minibusem w dwie strony na terenie Krakowa
  • 15min offroadowej jazdy samochodem terenowym 
  • profesjonalni instruktorzy
  • wynajem toru offroad
  • zestaw grillowy dla każdego (kiełbasa, ogórki, smalec, chleb, sosy, dwa piwa)
  • sympatyczna koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

wynajem-hummera-gdansk
109 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci