zobacz swój koszyk 0

Kraków - BITWA NA LASERY

Laserowy paintball w Krakowie na Waszą imprezę integracyjną - bezboleśnie, bez plam farby i bezstresowo.

Zapewniamy ponad 650m2 profesjonalnie przygotowanej areny do gry, laserowy labirynt, nowoczesny sprzęt oraz dobrze zaopatrzony bar. Po krótkim przeszkoleniu każdy uczestnik otrzymuje strzelającą wiązką światła broń oraz kamizelkę posiadającą system czujników, które zbierają informację na temat ilości trafień. W czasie gry oraz po jej zakończeniu, na monitorach w barze, możecie dokładnie sprawdzić kto, kogo i ile razy 'ustrzelił'. 

Będziecie mieć możliwość rozegrania wielu różnych scenariuszy gry: tryb solo, tryb drużynowy, ochrona VIP-a, deathmatch, laser sniper i reality - na miejscu dowiecie się więcej na ich temat. W tym samym czasie na polu może grać max. 20 uczestników. O mroczny klimat, rodem z gier komputerowych zadbają: specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, ledy, beczki, kraty, rury, łańcuchy, koła i zawory oraz specjalnie dobrana muzyka.

W cenie atrakcji 60 minut gry w laserowy paintball oraz 30 minut na spróbowanie się w laser maze czyli laserowym labiryncie, stosowanym jako zabezpieczenie w bankach czy muzeach.

Do tego standadrowo transport w obie strony na terenie Krakowa (dojazd poza granice miasta dodatkowo płatny) oraz sympatyczna koordynatorka, która zadba o wszystko tak, abyście Wy nie musieli się niczym przejmować podczas integracyjnego laserowego paintballu.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • kamizelki i broń
  • instruktorzy oraz krótkie szkolenie
  • 60 minut gry w laserowy paintball
  • wiele scenariuszy gry
  • 30 minut na sprawdzenie się w laserowym labiryncie
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)


rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci