zobacz swój koszyk

Kraków - BITWA NA LASERY

Wybierzcie paintball elektroniczny w Krakowie na Waszą imprezę integracyjną - bezboleśnie, bez plam farby i bezstresowo.

Zapewniamy ponad 650m2 profesjonalnie przygotowanej areny do gry, laserowy labirynt, nowoczesny sprzęt oraz dobrze zaopatrzony bar. Po krótkim przeszkoleniu każdy uczestnik otrzymuje strzelającą wiązką światła broń oraz kamizelkę posiadającą system czujników, które zbierają informację na temat ilości trafień. W czasie gry oraz po jej zakończeniu, na monitorach w barze, możecie dokładnie sprawdzić kto, kogo i ile razy 'ustrzelił'. Będziecie mieć możliwość rozegrania wielu różnych scenariuszy gry: tryb solo, tryb drużynowy, ochrona VIP-a, deathmatch, laser sniper i reality - na miejscu dowiecie się więcej na ich temat. W tym samym czasie na polu może grać max. 20 uczestników. O mroczny klimat, rodem z gier komputerowych zadbają: specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, ledy, beczki, kraty, rury, łańcuchy, koła i zawory oraz specjalnie dobrana muzyka.

W cenie atrakcji 60 minut gry w lasertag oraz 30 minut na spróbowanie się w laser maze czyli laserowym labiryncie, stosowanym jako zabezpieczenie w bankach czy muzeach.

Do tego standadrowo transport w obie strony na terenie Krakowa (dojazd poza granice miasta dodatkowo płatny) oraz sympatyczna koordynatorka, która zadba o wszystko tak, abyście Wy nie musieli się niczym przejmować.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • kamizelki i broń
  • instruktorzy oraz krótkie szkolenie
  • 60 minut gry w laserowy paintball
  • wiele scenariuszy gry
  • 30 minut na sprawdzenie się w laserowym labiryncie
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 

Nasi klienci