zobacz swój koszyk

Kraków - QUADY + GRILL

Oto quady w Krakowie na imprezę integracyjną. Do Waszej dyspozycji oddajemy bardzo mocne quady Yamaha Grizzly z napędem 4x4 o pojemności skokowej od 421 cc w górę. Po krótkim szkoleniu przeprowadzonym przez profesjonalnych i doświadczonych instruktorów, każdego z Was czeka niezapomniany 30-minutowy rajd. Tor, na którym jeździmy to ponad 3,5 km stromych podjazdów, skoczni, przepraw błotnych i wielu innych naturalnych przeszkód.

Na miłe zakończenie popołudnia okazja do integracji przy grillu i podzielenia się wrażeniami z wyprawy z innymi uczestnikami. Dla każdego kiełbaska z dodatkami (pieczywo, ketchup, musztarda, ogórki) oraz dwa piwka.

W cenie atrakcji opieka sympatycznej koordynatorki oraz transport w obie strony - odbierzemy Was i odstawimy w wybrane miejsce na terenie Krakowa (kurs poza granice miasta wiąże się z symboliczną dopłatą). Możecie również dojechać na własną rękę, wówczas cena imprezy zmaleje o 20 PLN/os., ale to Wy musicie dopilnować, aby wszyscy zjawili się na miejscu na czas.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • wynajem quadów i toru
  • opieka profesjonalnych instruktorów
  • cały niezbędny sprzęt
  • 30 minut jazdy quadem dla każdego
  • grill: kiełbaska z dodatkami i dwa piwka/os.
  • koordynatorka eventu

 

   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
299 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


Nasi klienci