zobacz swój koszyk 0

Kraków - QUADY + GRILL

Oto quady w Krakowie na imprezę integracyjną. Do Waszej dyspozycji oddajemy bardzo mocne quady Yamaha Grizzly z napędem 4x4 o pojemności skokowej od 421 cc w górę. Po krótkim szkoleniu przeprowadzonym przez profesjonalnych i doświadczonych instruktorów, każdego z Was czeka niezapomniany 30-minutowy rajd. Tor, na którym jeździmy to ponad 3,5 km stromych podjazdów, skoczni, przepraw błotnych i wielu innych naturalnych przeszkód.

Na miłe zakończenie popołudnia okazja do integracji przy grillu i podzielenia się wrażeniami z wyprawy z innymi uczestnikami. Dla każdego kiełbaska z dodatkami (pieczywo, ketchup, musztarda, ogórki) oraz dwa piwka.

W cenie atrakcji opieka sympatycznej koordynatorki oraz transport w obie strony - odbierzemy Was i odstawimy w wybrane miejsce na terenie Krakowa (kurs poza granice miasta wiąże się z symboliczną dopłatą). Możecie również dojechać na własną rękę, wówczas cena imprezy zmaleje o 20 PLN/os., ale to Wy musicie dopilnować, aby wszyscy zjawili się na miejscu na czas.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • wynajem quadów 
  • opieka profesjonalnych instruktorów
  • cały niezbędny sprzęt
  • 30 minut jazdy quadem dla każdego
  • grill: kiełbaska z dodatkami i dwa piwka/os.
  • koordynatorka eventu

 

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


impreza-przy-grillu-warszawa
79 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 piwa, wodaporwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci