zobacz swój koszyk 0

Kraków - LOTY WIDOKOWE SAMOLOTEM

Loty widokowe w Krakowie, opieka doświadczonych pilotów i niezapomniane przeżycia w cenie. Zapewniamy transport grupy z wybranego miejsca na terenie Krakowa oraz opiekę naszego koorynatora, który będzie czuwać nad pomyślnym przebiegiem całej atrakcji.

Warto zabrać ze sobą do samolotu okulary przeciwsłoneczne, aparaty fotograficzne albo telefony komórkowe. Loty widokowe to wspaniała okazja do zrobienia pamiątkowych, wyjątkowych zdjęć z powietrza.

Loty odbywają się bezpiecznym, dwuosobowym (pilot + pasazer) i w dużej mierze przeszklonym samolotem, co daje uczestnikom niesamowitą widoczność.

Zabierzemy Was na wycieczkę nad Puszczą Niepołomnicką, Niepołomnicami, gdzie zobaczycie z zupełnie innej perspektywy rynek, Zamek Królewski etc.

Czas trwania lotów widokowych zależny jest od ilości uczestników, każdy lot trwa 20min.

*w przypadku złych warunków pogodowych atrakcja może zostać odwołana, w miarę możliwości zapewnimy alternatywną atrakcje bądź zwrócimy zadatek.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • opieka doświadczonych pilotów
  • 20 minutowy lot widokowy samolotem
  • możliwość fotografowania z powietrza
  • areoklub posiada certyfikat przewoźnika lotniczego (AOC) wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci