zobacz swój koszyk 0

Warszawa - LOT W TUNELU

Lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie - bardzo oryginalny pomysł na imprezę firmową. Przed wejściem do tunelu każdy z Was przejdzie krótkie szkolenie oraz zostanie wyposażony w niezbędny sprzęt do odbycia lotu - kombinezon, kask i gogle.

Każdy z Waszego zespołu, razem z profesjonalnym instruktorem, wejdzie do specjalnie przygotowanej komory lotów, w której pionowy linearny strumień powietrza o prędkości do 310km/h dostarcza takich samych przeżyć jak przy skoku spadochronowym z wysokości 4000 metrów. W tym czasie całe ciało bardzo intensywnie pracuje, odkryjecie mięśnie, o których istnieniu nie mieliście pojęcia. Wystarczy, że staniecie w drzwiach i po prostu położycie się na przepływającym powietrzu. W trakcie lotu, instruktor zadba o stabilizację i bezpieczeństwo – pomoże przybrać właściwą pozycję ciała do odbycia lotu i przemieszczania się w dowolnym kierunku. Sterowanie odbywa się jedynie za pomocą siły mięśni, więc jest to zdrowa aktywność fizyczna odpowiednia dla ludzi w każdym wieku.

Komora lotów ma 4,5 m średnicy i 17 m wysokości, co umożliwia uniesienie się na wysokość do 15 m w górę. Prędkość wiatru jest dostosowywana do każdego indywidualnie - zależnie od wagi, wzrostu i doświadczenia. Dla osoby początkującej jest to prędkość pomiędzy 150 a 200 km/h. Lot w tunelu aerodynamicznym jest bezpośrednim przełożeniem swobodnego lotu, którego doświadcza się podczas skoku z samolotu. Każdy z Was odbędzie 2 emocjonujące loty trwające po 1,5 minuty.

Cena zawiera

  • szkolenie pod okiem instruktora
  • pełen emocji lot w tunelu aerodynamicznym - trwa 1,5 min.
  • niezbędne wyposażenie do odbycia lotu - kombinezon, kask, gogle
  • możliwość uniesienia się nawet do 15 metrów w górę

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
990 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA SZEFA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip szefowi - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie samochodem.


transfer-party-bus
99 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h). Koordynatorka od początku na pokładzie - w cenie.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

fotograf-warszawa
3990 PLN/dodatek
FILM Z IMPREZY
Pamiątka z imprezy integracyjnej - profesjonalny film. W cenie : 1 dzień zdjęciowy niezależnie od ilości atrakcji i osób , film HD do 3 minut, podkład muzyczny.

rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci