zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNY FOOTBĄBOL

Bubble football w Trójmieście to idealna opcja na integracyjne popołudnie dla Waszego zespołu - będzie aktywnie, nietypowo i zabawnie.

Wystroimy Was w ogromne dmuchane kule i wypuścimy na boisko.Spektakularne zderzenia, upadki i przewrotki dostarczą zarówno graczom jak i widzom ogromnej porcji śmiechu. Do Waszej dyspozycji oddajemy 8 kul na czas 50 minut gry. Jest to idealny czas na grę dla grup 8 - 16 osób, powyżej 16 osób rezerwujemy dla Was 2 x 50 minut gry. Dmuchane kule, przenośne bramki oraz piłkę do gry dowieziemy we wskazane przez Was miejsce w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie - na boisko, łąkę, plażę itp. Wytłumaczymy Waszej drużynie zasady gry oraz będziemy sędziować mecz.

Jeśli nie macie pomysłu lub wolnej przestrzeni, gdzie moglibyście zagrać zatroszczymy się również o to i wynajmiemy dla Was salę do gry (Gdańsk/Gdynia). Cena za wynajem sali to 249 PLN za każdą godzinę. Jeżeli chcecie abyśmy to my zajęli się rezerwacją hali zaznaczcie poniżej ten właśnie dodatek. Jeśli chcecie zatroszczymy się również o transport Waszej ekipy, tylko dajcie znać odpowiednio wcześniej.

Cena zawiera

  • możliwość gry gdziekolwiek zechcecie
  • 8 kul do Waszej dyspozycji
  • instruktorzy oraz sędzia
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.


249 PLN/dodatek
WYNAJEM HALI DO GRY

Rezerwacja sali do gry dla Waszej drużyny na godzinę czasu.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

Nasi klienci