zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNY FOOTBĄBOL

Bubble football w Trójmieście to idealna opcja na integracyjne popołudnie dla Waszego zespołu - będzie aktywnie, nietypowo i zabawnie.

Wystroimy Was w ogromne dmuchane kule i wypuścimy na boisko.Spektakularne zderzenia, upadki i przewrotki dostarczą zarówno graczom jak i widzom ogromnej porcji śmiechu. Do Waszej dyspozycji oddajemy 8 kul na czas 50 minut gry. Jest to idealny czas na grę dla grup 8 - 16 osób, powyżej 16 osób rezerwujemy dla Was 2 x 50 minut gry. Dmuchane kule, przenośne bramki oraz piłkę do gry dowieziemy we wskazane przez Was miejsce w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie - na boisko, łąkę, plażę itp. Wytłumaczymy Waszej drużynie zasady gry oraz będziemy sędziować mecz.

Od 1.07.2021 atrakcja jest przeprowadzana na Gdańskiej plaży. 

Jeśli nie macie pomysłu lub wolnej przestrzeni, gdzie moglibyście zagrać zatroszczymy się również o to i wynajmiemy dla Was salę do gry (Gdańsk/Gdynia). Cena za wynajem sali to 249 PLN za każdą godzinę. Jeżeli chcecie abyśmy to my zajęli się rezerwacją hali zaznaczcie poniżej ten właśnie dodatek. Jeśli chcecie zatroszczymy się również o transport Waszej ekipy, tylko dajcie znać odpowiednio wcześniej.

Cena zawiera

  • możliwość gry gdziekolwiek zechcecie
  • 8 kul do Waszej dyspozycji
  • instruktorzy oraz sędzia
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


390 PLN/dodatek
WYNAJEM HALI DO GRY

Rezerwacja sali do gry dla Waszej drużyny na godzinę czasu.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci