zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNY FOOTBĄBOL

Bubble football w Trójmieście to idealna opcja na integracyjne popołudnie dla Waszego zespołu - będzie aktywnie, nietypowo i zabawnie.

Wystroimy Was w ogromne dmuchane kule i wypuścimy na boisko.Spektakularne zderzenia, upadki i przewrotki dostarczą zarówno graczom jak i widzom ogromnej porcji śmiechu. Do Waszej dyspozycji oddajemy 8 kul na czas 50 minut gry. Jest to idealny czas na grę dla grup 8 - 16 osób, powyżej 16 osób rezerwujemy dla Was 2 x 50 minut gry. Wytłumaczymy Waszej drużynie zasady gry oraz będziemy sędziować mecz.

Wynajmiemy dla Was salę do gry (Gdańsk/Gdynia). Cena za wynajem sali to 249 PLN za każdą godzinę. Jeśli chcecie zatroszczymy się również o transport Waszej ekipy, tylko dajcie znać odpowiednio wcześniej.

Cena zawiera

  • wynajem hali sportowej
  • 8 kul do Waszej dyspozycji
  • instruktorzy oraz sędzia
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


390 PLN/dodatek
WYNAJEM HALI DO GRY

Rezerwacja sali do gry dla Waszej drużyny na godzinę czasu.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci