zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - INTEGRACYJNY FOOTBĄBOL

Bubble football w Trójmieście to idealna opcja na integracyjne popołudnie dla Waszego zespołu - będzie aktywnie, nietypowo i zabawnie.

Wystroimy Was w ogromne dmuchane kule i wypuścimy na boisko.Spektakularne zderzenia, upadki i przewrotki dostarczą zarówno graczom jak i widzom ogromnej porcji śmiechu. Do Waszej dyspozycji oddajemy 8 kul na czas 50 minut gry. Jest to idealny czas na grę dla grup 8 - 16 osób, powyżej 16 osób rezerwujemy dla Was 2 x 50 minut gry. Dmuchane kule, przenośne bramki oraz piłkę do gry dowieziemy we wskazane przez Was miejsce w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie - na boisko, łąkę, plażę itp. Wytłumaczymy Waszej drużynie zasady gry oraz będziemy sędziować mecz.

Od 1.07.2021 atrakcja jest przeprowadzana na Gdańskiej plaży. 

Jeśli nie macie pomysłu lub wolnej przestrzeni, gdzie moglibyście zagrać zatroszczymy się również o to i wynajmiemy dla Was salę do gry (Gdańsk/Gdynia). Cena za wynajem sali to 249 PLN za każdą godzinę. Jeżeli chcecie abyśmy to my zajęli się rezerwacją hali zaznaczcie poniżej ten właśnie dodatek. Jeśli chcecie zatroszczymy się również o transport Waszej ekipy, tylko dajcie znać odpowiednio wcześniej.

Cena zawiera

  • możliwość gry gdziekolwiek zechcecie
  • 8 kul do Waszej dyspozycji
  • instruktorzy oraz sędzia
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.


249 PLN/dodatek
WYNAJEM HALI DO GRY

Rezerwacja sali do gry dla Waszej drużyny na godzinę czasu.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

Nasi klienci