zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - ZESPOŁOWE QUADY

Quady w Trójmieście doskonale sprawdzą się na Waszej imprezie integracyjnej. Naszym quadom żadna pogoda nie przeszkadza i żaden teren nie jest straszny, do Waszej dyspozycji oddajemy maszyny firmy Yamaha z napędem 4x4. Na początek krótkie szkolenie, przeprowadzone przez doświadczonych instruktorów, podczas którego poznajcie podstawy techniki jazdy i zapoznajcie się z zasadami bezpieczeństwa. Teren przygotowany do jazdy to pozostałości po torze motocrossowym - zjazdy, podjazdy i naturalne przeszkody pozwolą się wyszaleć nawet najbardziej wymagającym i doświadczonym kierowcom. 

W cenie atrakcji zapewniamy transport w obie strony. Odbierzemy Was wygodnym minibusem ze wskazanego miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu, a po imprezie odwieziemy gdzie zechcecie. Jeśli wygodniej będzie Wam dotrzeć we własnym zakresie, zaznaczcie dodatek 'transport własny', a cena atrakcji zmaleje o 20 zł od osoby. Wówczas jednak sami musicie dopilnować, by wszyscy byli na czas.

Cena zawiera

  • transport w dwie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • wynajem quadów oraz toru quadowego
  • 30 minut jazdy/osobę
  • opieka licencjonowanych instruktorów
  • niezbędny sprzęt: kaski, ubrania ochronne
  • koordynatorka eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.impreza-przy-grillu-warszawa
59 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWKO

Popularny zestaw grillowy. kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 x piwo, woda.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


Nasi klienci