zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - ZESPOŁOWE QUADY

Quady w Trójmieście doskonale sprawdzą się na Waszej imprezie integracyjnej. Naszym quadom żadna pogoda nie przeszkadza i żaden teren nie jest straszny, do Waszej dyspozycji oddajemy maszyny firmy Yamaha z napędem 4x4. Na początek krótkie szkolenie, przeprowadzone przez doświadczonych instruktorów, podczas którego poznajcie podstawy techniki jazdy i zapoznajcie się z zasadami bezpieczeństwa. Teren przygotowany do jazdy to pozostałości po torze motocrossowym - zjazdy, podjazdy i naturalne przeszkody pozwolą się wyszaleć nawet najbardziej wymagającym i doświadczonym kierowcom. 

W cenie atrakcji zapewniamy transport w obie strony. Odbierzemy Was wygodnym minibusem ze wskazanego miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu, a po imprezie odwieziemy gdzie zechcecie. Jeśli wygodniej będzie Wam dotrzeć we własnym zakresie, zaznaczcie dodatek 'transport własny', a cena atrakcji zmaleje o 20 zł od osoby. Wówczas jednak sami musicie dopilnować, by wszyscy byli na czas.

Cena zawiera

  • transport w dwie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • wynajem quadów oraz toru quadowego
  • 60 minut jazdy/osobę
  • opieka licencjonowanych instruktorów
  • niezbędny sprzęt: kaski, ubrania ochronne
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
890 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.impreza-przy-grillu-warszawa
79 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWKO

Popularny zestaw grillowy. kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 x piwo, woda.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


rzucanie-siekierami-warszawa__4_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci