zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - LASEROWY PAINTBALL

Laserowy paintball w Trójmieście - lasertag to świetny pomysł na imprezę firmową!

Na wstępie profesjonalni instruktorzy przeprowadzą krótkie szkolenie z zasad gry i możecie ruszać do boju. Bez ograniczeń w ilości strzałów, bez obaw o siniaki i bez ryzyka gubienia amunicji – nasza broń ma zasięg aż do 200 metrów. Dodatkowo, stworzyliśmy niezwykłą atmosferę, przypominającą industrialny klimat z mechaniczną muzyką, która przypomina wyjątkowy klimat gry Doom 3. Na miejscu jest też bar z różnorodnymi napojami, gdzie uczestnicy mogą zrelaksować się po akcji i podzielić się wrażeniami. 

W jednym czasie na polu może grać maksymalnie 16 osób. Jeśli będzie Was więcej, podzielimy Was na grupy. Odpoczywająca grupa poczeka na zmienników w barze. Hala jest do Waszej dyspozycji na 1 godzinę. 

Na laserowy paintball zabierzemy Was naszym minibusem – odbiór z dowolnego miejsca na terenie Trójmiasta, a po grze zawieziemy pod wskazany adres (na terenie Trójmiasta). Możecie też wybrać 'transport własny' z poniższej listy dodatków, a koszty zmaleją o 20 pln/os. Wówczas jednak to Wy jesteście odpowiedzialni za to, aby wszyscy dotarli na czas.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w 2 strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • broń
  • interaktywny skafander
  • trening z obchodzenia się karabinami i zasad gry
  • opieka intsruktorów
  • nielimitowana liczba strzałów i gier przez 1 godzinę
  • możliwość wybrania różnych scenariuszy gry
  • koordynator eventu na miejscu imprezy

Dodatki (opcjonalne)

catering
219 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

rzucanie-siekierami-warszawa__4_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci