zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STRZELNICA AK47 KALASHNIKOV

Strzelnica w Gdańsku to świetna rozrywka na imprezę firmową. Zwłaszcza gdy nadarza się okazja postrzelania z legendarnego AK-47 Kalashnikov. 

Nasz kierowca wraz z sympatyczną koordynatorką zgarną Waszą ekipę, wyjątkowo wygodnym busem, z ustalonego wcześniej miejsca na terenie Trójmiasta i zawiozą na najlepszą krytą strzelnicę w pomorskim. Na miejscu zajmą się Wami profesjonalni, wykwalifikowani i licencjonowani instruktorzy, którzy zaprezentują jak obchodzić się z bronią. Słuchajcie uważnie, bo strzelamy wyłącznie z ostrej amunicji.

W pakiecie, prócz całego niezbędnego sprzętu (ochraniacze, stopery, okulary, tarcze), każdy otrzymuje 45 strzałów z 4 rodzajów broni: 15 x Glock 9mm, 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 15 x karabin maszynowy Kalashnikov AK-47 i 5 x strzelba typu shotgun.

Po ceremonii wręczenia medali najlepszym strzelcom, nasz kierowca chętnie odwiezie Was gdzie będziecie chcieli. Transport na terenie Trójmiasta w cenie, dalsze kursy za dodatkową opłatą. Istnieje również opcja transportu własnego, wówczas oszczędzacie 20 PLN/os.

Przy strzelnicy znajduje się restauracja, gdzie po strzelaniu możecie coś zjeść i wypić. Jeśli jesteście zainteresowani, dajcie znać podczas składania rezerwacji i wspólnie przygotujemy menu dla Waszej ekipy.

Cena zawiera

  • wygodny transport w obie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • rezerwacja na strzelnicy
  • 45 strzałów z 4 rodzajów broni
  • niezbędny sprzęt - stopery, okulary, ochraniacze i tarcze pamiątkowe
  • opieka i instruktaż przeprowadzony przez licencjonowanych instruktorów
  • konkurencje strzeleckie
  • medale dla najlepszych
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
690 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

Nasi klienci