zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STRZELNICA AK47 KALASHNIKOV

Strzelnica w Gdańsku to świetna rozrywka na imprezę firmową. Zwłaszcza gdy nadarza się okazja postrzelania z legendarnego AK-47 Kalashnikov. 

Nasz kierowca wraz z sympatyczną koordynatorką zgarną Waszą ekipę, wyjątkowo wygodnym busem, z ustalonego wcześniej miejsca na terenie Trójmiasta i zawiozą na najlepszą krytą strzelnicę w pomorskim. Na miejscu zajmą się Wami profesjonalni, wykwalifikowani i licencjonowani instruktorzy, którzy zaprezentują jak obchodzić się z bronią. Słuchajcie uważnie, bo strzelamy wyłącznie z ostrej amunicji.

W pakiecie, prócz całego niezbędnego sprzętu (ochraniacze, stopery, okulary, tarcze), każdy otrzymuje 40 strzałów z 4 rodzajów broni: 10 x Glock 9mm, 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 15 x karabin maszynowy Kalashnikov AK-47 i 5 x strzelba typu shotgun.

Po ceremonii wręczenia medali najlepszym strzelcom, nasz kierowca chętnie odwiezie Was gdzie będziecie chcieli. Transport na terenie Trójmiasta w cenie, dalsze kursy za dodatkową opłatą. Istnieje również opcja transportu własnego, wówczas oszczędzacie 20 PLN/os.

Przy strzelnicy znajduje się restauracja, gdzie po strzelaniu możecie coś zjeść i wypić. Jeśli jesteście zainteresowani, dajcie znać podczas składania rezerwacji i wspólnie przygotujemy menu dla Waszej ekipy.

Cena zawiera

  • wygodny transport w obie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • rezerwacja na strzelnicy
  • 40 strzałów z 4 rodzajów broni
  • niezbędny sprzęt - stopery, okulary, ochraniacze i tarcze pamiątkowe
  • opieka i instruktaż przeprowadzony przez licencjonowanych instruktorów
  • konkurencje strzeleckie
  • medale dla najlepszych
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci