zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PAINTBALL + OFFROAD + OGNISKO

Wybierz offroad i paintball w Trójmieście na Waszą imprezę firmową.

Ze wskazanego przez Was miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu zgarniemy Waszą ekipę wygodnym minibusem i zawieziemy na pole walki. Tam czekać na Was będą przeszkody w postaci beczek, ścianek, wraków samochodów oraz bunkier z czasów II wojny światowej. Sami wybieracie na jaką misję chcecie ruszyć - do wyboru wiele scenariuszy gier. Na początek dla każdego 200 kulek (dodatkowe kulki możecie kupić na miejscu). 

Następnie pojedziemy na tor offroadowy (oddalony ok. 1 godzinę drogi) i tam każdy z Was będzie miał możliwość zasiąść za kółkiem profesjonalnego samochodu terenowego z napędem 4x4. Na pokład każdej terenówki zabieramy po 3 osoby + instruktor. Każdy uczestnik ma zatem okazję wypróbować swoich sił jako kierowca przez ok. 15-20 min. To więcej niż dość.

W międzyczasie sympatyczna obsługa przygotuje dla Was ognisko/grilla, przy którym Wasza załoga będzie mogła odpocząć i podzielić się wrażeniami (dla każdego zestaw: kiełbaska + karkówka z dodatkami + 2 piwka). Pakiet grillowy możemy rozszerzyć według Waszych preferencji, tylko dajcie nam znać wcześniej.

Na koniec odwieziemy Waszą grupę w wyznaczone miejsce na terenie Trójmiasta.

Cena zawiera

  • transport na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • pełne wyposażenie do gry w paintball: markery, maski, mundury, butle HP oraz po 200 kulek/os
  • możliwość wyboru scenariuszy gry
  • ok. 15-20 minut jazdy offroad na osobę
  • profesjonalni instruktorzy
  • cały niezbędny sprzęt
  • ognisko/grill: kiełbaska + karkówka, ogórek, pieczywo, ketchup, musztarda, 2 x piwko dla każdego
  • sympatyczna koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci