zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - FIRMOWY DRIFT KART

Firmowy Drift Karts, to ekscytująca atrakcja stworzona z myślą o pasjonatach driftu oraz entuzjastach adrenaliny płynącej z wyścigów. Przygotowaliśmy dla Was niezapomniane przeżycia na torze kartingowym w Trójmieście, do którego dowieziemy Was komfortowym minibusem.

Zapewniamy 30 minut ekscytującej jazdy dla każdego uczestnika. Drift Karts to prawdziwa dawka adrenaliny i dobrej zabawy, gdzie liczy się efektowne pokonywanie przeszkód, a nie tylko czas przejazdu. Tor o długości prawie 100 metrów oferuje ciasne zakręty i widowiskowe wiraże, stwarzając doskonałe warunki do pokazania swoich umiejętności.

Pojazdy Drift Karts to kompaktowe kartingowe pojazdy z kierownicą, siedziskiem, dźwignią hamulca ręcznego i trzema kołami. Ich specjalna konstrukcja pozwala na szeroki zakres ewolucji, w tym obroty o 360 stopni. Dodatkowo, napędzane są niewielkim, ale wydajnym silnikiem elektrycznym.
 

Podczas przerw między jazdami zapewniamy zimne napoje, kawę, herbatę oraz przekąski. W ramach oferty gwarantujemy opiekę koordynatorki eventu oraz wygodny transport busem na terenie Trójmiasta. Istnieje również opcja dojazdu we własnym zakresie, co skutkuje 20 PLN/os zniżką, jednak wówczas organizacja punktualności należy do Was.
 

*Atrakcja dedykowana jest dla grup maksymalnie 20-osobowych. 
*Pojazdy mają limit wagowy - max 90 kg.
 

Cena zawiera

  • transport minibusem w dwie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • rezerwacja krytego toru o długości ok. 100 metrów
  • 30 min jazdy dla każdego uczestnika
  • cały niezbędny sprzęt 
  • kawa, herbata
  • poczęstunek i zimne napoje
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
490 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky Johny Walker Black Label lub Jack Daniels LUB 0,7l wódki Chopin, 2l Coca-Cola, 2 l soku. lód, szklanki/klieliszki/kubeczki plus butelka wina musującego na początek.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


rzucanie-siekierami-warszawa__4_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci