zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - SKOK ZE SPADOCHRONEM

Skok ze spadochronem w Trójmieście - to będzie integracja, której nigdy nie zapomnicie!

Skoki tandemowe to jedna z najbardziej emocjonujących form rekreacji jakie są nam znane. Teraz każdy z Was może sprawdzić jak to jest wyskoczyć z samolotu i swobodnie spadać w dół ok 40-50 sekund, bo tyle właśnie trwa pełne doświadczenie swobodnego spadania przy skoku z 3000-4000 metrów. Terminy skoków są silnie uzależnione od warunków pogodowych, sugerujemy zatem przejrzeć prognozę zanim wybierzecie dzień imprezy.

W cenie atrakcji sam skok. Jeśli chcecie to uwiecznić na zdjęciach i filmie jest możliwość dopłaty na miejscu ok. 250-500 zł w zależności którą wersję wybierzecie (do wyboru filmowanie SELFIE, PRO, PREMIUM). Możemy również zorganizować dla Was transport w obie strony, tylko dajcie nam znać wcześniej. Wówczas odbierzemy Was i odwieziemy we wskazane miejsce na terenie Gdyni, Gdańska lub Sopotu.

Cena zawiera

  • cały niezbędny sprzęt
  • skok w tandemie z licencjonowanym instruktorem
  • uwaga: dojazd własny

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__3_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci