zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - GRA W PAINTBALL

Paintball w Trójmieście to jedna z najchętniej wybieranych atrakcji na imprezy integracyjne i firmowe. 

Oferujemy Wam imprezę na polu otwartym o łącznej powierzchni 2,5 ha lub na potężnej hali paintballowej o powierzni 3000m2 (wybór pola walki będzie zależał od Waszych preferencji oraz dostępności w danym terminie). Niezależnie od miejsca gry, do Waszej dyspozycji oddajemy najlepszy sprzęt (markery, maski, butle HP), ubrania ochronne i po 300 kulek dla każdego. Na miejscu Waszą ekipą zajmą się doświadczeni instruktorzy, zapoznają Was z zasadami bezpieczeństwa na polu walki oraz przedstawią różnorodne scenariusze gry.

W cenie atrakcji zapewniamy opiekę sympatycznej koordynatorki oraz transport w obie strony na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Możecie również skorzystać z opcji 'transport własny' i zorganizować go na własną rękę - w takim przypadku koszt imprezy zmaleje o 20 PLN/os. Po zakończonej walce, na polu otwartym możecie dorzucić grilla i piwko, a na hali catering.

Cena zawiera

  • wygodny transport w obie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • niezbędne wyposażenie do gry w paintball: markery, maski, butle HP oraz ubrania ochronne
  • szkolenie z gry w paintball oraz zasad bezpieczeństwa
  • 300 kulek dla każdego gracza
  • instruktorzy do Waszej dyspozycji
  • wybór wielu scenariuszy gry
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
690 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.impreza-przy-grillu-warszawa
59 PLN/os.
min. 8 os.
KIEŁBASKA Z GRILLA + PIWKO

Popularny zestaw grillowy. kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup, 2 x piwo, woda.


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


Nasi klienci