zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - UCIECZKA Z UPIORNEGO POKOJU

Escape room w Trójmieście to idealna gra team-buildingowa na imprezę integracyjną. Tu najważniejsza jest współpraca, inaczej zostaniecie w pokoju na zawsze.

Podzieleni na grupy do 5 osób będziecie mieli za zadanie wydostać się ze specjalnie przygotowanych pokoi, w których znajdziecie wiele ukrytych wskazówek, kodów i przedmiotów mających pomóc Wam w ucieczce. Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy 6 pokoi o różnej tematyce, więc w tym samym czasie grać może grupa do 30 osób. Na rozwikłanie zagadki macie 60 minut. Mała podpowiedź: zapisujcie wszystkie szyfry, które znajdziecie, znalezione przedmioty trzymajcie razem i przede wszystkim porozumiewajcie się ze sobą - bez pracy w kolektywie nie wydostaniecie się nigdy!

W cenie atrakcji opieka sympatycznej koordynatorki oraz wygodny transport na terenie Gdańska. (kurs poza trójmiejskie granice wiąże się z symboliczną dopłatą).
W przypadku odbioru z Gdyni i Sopotu naliczana jest stała opłata 250PLN.
 

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • 60 minut gry polegającej na wydostaniu się z pomieszczenia w oparciu o współpracę między uczestnikami
  • koordynator eventu na miejscu imprezy
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów etc.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

29 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

69 PLN/os.
min. 9 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.


Nasi klienci