zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STRZELNICA GROM

Przed Wami najlepsza kryta strzelnica w Trójmieście na Waszą firmową integrację.
 
Nasz sympatyczny kierowca wraz z wszechogarniającą koordynatorką eventu odbiorą Was komfortowym busem z wyznaczonego miejsca w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie i dostarczą na strzelnicę.
 
Na miejscu profesjonalni instruktorzy nauczą Was jak skutecznie posługiwać się bronią palną nie wyrzącając przy tym krzywdy współtowarzyszom. Po wstępnym przeszkoleniu każdy z Waszego teamu odda 44 strzały z 4 rodzajów broni (15 x Glock 9mm, 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 15 x karabin maszynowy Glauberyt, 4 x strzelba typu shotgun). Na koniec podliczamy punkty, wyłaniamy zwycięzców, wręczamy medale i odwozimy Was gdzie zechcecie na terenie całego Trójmiasta. 
 
Poniżej lista dodatków, którymi jeszcze bardziej możecie urozmaicić Wasze integracyjne popołudnie. Przy strzelnicy znajduje się również restauracja, gdzie po strzelaniu możecie coś zjeść i wypić. Jeśli jesteście zainteresowani, dajcie znać podczas składania rezerwacji i wspólnie przygotujemy menu dla Waszej ekipy.

Cena zawiera

  • wygodny transport w obie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • rezerwacja strzelnicy
  • 44 strzały z 4 rodzajów broni
  • niezbędny sprzęt - stopery, okulary, tarcze
  • opieka licencjonowanych instruktorów
  • konkurencje strzeleckie
  • ceremonia wręczenia medali
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
690 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

Nasi klienci