zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STRZELNICA GROM

Przed Wami najlepsza kryta strzelnica w Trójmieście na Waszą firmową integrację.
 
Nasz sympatyczny kierowca wraz z wszechogarniającą koordynatorką eventu odbiorą Was komfortowym busem z wyznaczonego miejsca w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie i dostarczą na strzelnicę.
 
Na miejscu profesjonalni instruktorzy nauczą Was jak skutecznie posługiwać się bronią palną nie wyrzącając przy tym krzywdy współtowarzyszom. Po wstępnym przeszkoleniu każdy z Waszego teamu odda 30 strzałów z 3 rodzajów broni (10 x Glock 9mm, 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 10 x maszynowy Glauberyt lub pm 63RAK). Na koniec podliczamy punkty, wyłaniamy zwycięzców, wręczamy medale i odwozimy Was gdzie zechcecie na terenie całego Trójmiasta. 
 
Poniżej lista dodatków, którymi jeszcze bardziej możecie urozmaicić Wasze integracyjne popołudnie. Przy strzelnicy znajduje się również restauracja, gdzie po strzelaniu możecie coś zjeść i wypić. Jeśli jesteście zainteresowani, dajcie znać podczas składania rezerwacji i wspólnie przygotujemy menu dla Waszej ekipy.

Cena zawiera

  • wygodny transport w obie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • rezerwacja strzelnicy
  • 30 strzałów z 3 rodzajów broni
  • niezbędny sprzęt - stopery, okulary, tarcze
  • opieka licencjonowanych instruktorów
  • konkurencje strzeleckie
  • ceremonia wręczenia medali
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci