zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STRZELANIE DO RZUTKÓW

Strzelanie do rzutków w Trójmieście to idealna opcja na imprezę firmową dla osób, których nie bawi celowanie do nieruchomych obiektów.

Na naszej strzelnicy nie ma żadnych ograniczeń - nie potrzebujecie uprawnień strzeleckich ani pozwolenia na broń. Po wstępnym przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa oraz techniki posługiwania się bronią, każdy będzie miał okazję oddać 20 strzałów do rzutków, których odloty wynoszą ok. 55m. W cenie najlepsza strzelnica w Gdańsku, licencjonowani instruktorzy, cały niezbędny sprzęt (ochrona uszu i oczu), transport w obie strony i nasza sympatyczna koordynatorka.

Jeśli wolicie możecie dojechać sami, wówczas jednak to Wy musicie dopilnować by wszyscy zjawili się na czas. Atrakcja odbywa się na zewnątrz, dlatego wcześniej radzimy sprawdzić prognozę pogody.

Przy strzelnicy znajuje się restauracja, gdzie możecie coś zjeść i wypić. Dajcie nam znać wcześniej jeśli jesteście zainteresowani, a ustalimy wcześniej menu dla Waszej grupy.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • trening obchodzenia się z bronią
  • opieka licencjonowanych instruktorów
  • 20 rzutków (20 strzałów na osobę)
  • ceremonia medalowa
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci