zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - STRZELANIE DO RZUTKÓW

Strzelanie do rzutków w Trójmieście to idealna opcja na imprezę firmową dla osób, których nie bawi celowanie do nieruchomych obiektów.

Na naszej strzelnicy nie ma żadnych ograniczeń - nie potrzebujecie uprawnień strzeleckich ani pozwolenia na broń. Po wstępnym przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa oraz techniki posługiwania się bronią, każdy będzie miał okazję oddać 20 strzałów do rzutków, których odloty wynoszą ok. 55m. W cenie najlepsza strzelnica w Gdańsku, licencjonowani instruktorzy, cały niezbędny sprzęt (ochrona uszu i oczu), transport w obie strony i nasza sympatyczna koordynatorka.

Jeśli wolicie możecie dojechać sami, wówczas jednak to Wy musicie dopilnować by wszyscy zjawili się na czas. Atrakcja odbywa się na zewnątrz, dlatego wcześniej radzimy sprawdzić prognozę pogody.

Przy strzelnicy znajuje się restauracja, gdzie możecie coś zjeść i wypić. Dajcie nam znać wcześniej jeśli jesteście zainteresowani, a ustalimy wcześniej menu dla Waszej grupy.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • trening obchodzenia się z bronią
  • opieka licencjonowanych instruktorów
  • 20 rzutków (20 strzałów na osobę)
  • ceremonia medalowa
  • koordynator eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


Nasi klienci