zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PRZEJAŻDŻKA CZOŁGIEM

Przejażdżka czołgiem w Trójmieście, transport w dwie strony oraz koordynator eventu. Tylko u nas przeżyjecie emocje rodem z frontu, których dostarczy Wam czołg T-55A lub czołg Pantera - wierna replika czołgu średniego PzKpfw V Panther wykonana na podwoziu sowieckiego czołgu T-55. Część górna wraz z wieżą i działem zostały oryginalne. Czołg prowadzi kierowca. 

Na pokładzie czołgu jednocześnie może znajdować się 5 pasażerów + kierowca. Podczas przejażdżki goście mogą zajmować miejsce w środku czołgu jak i na zewnątrz, na pancerzu. Czas przejazdu to 25 minut dynamicznej jazdy.

WAŻNE: Do zarezerwowania każdego kolejnego przejazdu czołgiem musicie mieć przynajmniej 4 uczestników. Podczas tej atrakcji należy zachować trzeźwość.

Na miejscu istnieje możliwość zorganizowania grilla w cenie + 70 PLN/os. (kiełbaska + pieczywo + ogórki + keczup, musztarda + ognisko rozpalone w wiacie grillowej o powierzchni 150m2). Piwo i dodatkowe przekąski możecie przywieźć we własnym zakresie.


Przejazd czołgiem to emocjonująca atrakcja dzięki, której Twój zespół naładuję się pozytywną energią.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Trójmiasta
  • sympatyczna opiekunka
  • ok. 25 min przejażdżki czołgiem
  • możliwość zorganizowania grilla/ogniska (za dodatkową opłatą)
  • możliwość zwiedzenia Muzeum Techniki Wojskowej (za dodatkową opłatą)

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci