zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PRZEJAŻDŻKA CZOŁGIEM

Przejażdżka czołgiem w Trójmieście, transport w dwie strony oraz koordynator eventu. Tylko u nas przeżyjecie emocje rodem z frontu, których dostarczy Wam czołg T-55A lub czołg Pantera - wierna replika czołgu średniego PzKpfw V Panther wykonana na podwoziu sowieckiego czołgu T-55. Część górna wraz z wieżą i działem zostały oryginalne. Działo imituje wystrzał podczas którego lufa cofa się jak przy prawdziwym wystrzale. Czołg prowadzi kierowca, natomiast wybrany uczestnik będzie mógł oddać strzał (jeden strzał na całą grupę).

Na pokładzie czołgu jednocześnie może znajdować się 5 pasażerów + kierowca. Podczas przejażdżki goście mogą zajmować miejsce w środku czołgu jak i na zewnątrz, na pancerzu. Czas przejazdu to 25 minut dynamicznej jazdy.

WAŻNE: Do zarezerwowania każdego kolejnego przejazdu czołgiem musicie mieć przynajmniej 4 uczestników. Podczas tej atrakcji należy zachować trzeźwość.

Na miejscu istnieje możliwość zorganizowania grilla w cenie + 29 PLN/os. (kiełbaska + pieczywo + ogórki + keczup, musztarda + ognisko rozpalone w wiacie grillowej o powierzchni 150m2). Piwo i dodatkowe przekąski możecie przywieźć we własnym zakresie.


Przejazd czołgiem to emocjonująca atrakcja dzięki, której Twój zespół naładuję się pozytywną energią.

Cena zawiera

  • transport w obie strony
  • sympatyczna opiekunka
  • 25 min przejażdżki czołgiem
  • możliwość oddania strzału
  • możliwość zorganizowania grilla/ogniska

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
890 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__3_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci