zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - GOKARTY

Gokarty w Trójmieście na Waszą imprezę firmową to świetny pomysł na integrację połączoną z nutką rywalizacji.

Do wyboru macie tor otwarty i kryty, oba o długości powyżej 420 m. Na nich do Waszej dyspozycji oddajemy gokarty: Sodi GT3 o pojemności 270 cm3 i mocy 9,5 KM (na torze otwartym) i Sodi z silnikami Honda o pojemności 200 cm3 i mocy 6,5 KM (na torze krytym). Tymi pierwszymi możecie śmigać nawet do 70 km/h. Zaawansowany system pomiaru czasu pozwoli nam zmierzyć czas każdego okrążenia z dokładnością do 1/1000s.

Na torze krytym istnieje możliwość wynajęcia prywatnej salki i organizacji cateringu (za dodatkową opłatą). Jeśli jesteście zainteresowani prosimy o informację przy składaniu rezerwacji - prześlemy ofertę. 

Po ukończonym wyścigu otrzymacie wydruki z dokładnymi czasami wszystkich uczestników, na podstawie których wyłonimy zwycięzców i wręczymy medale oraz butelkę szampana dla najlepszego kierowcy.

W cenie atrakcji otrzymujecie cały niezbędny sprzęt: kaski, kominiarki i rękawice, a także wygodny transport w obie strony na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Jeśli nie potrzebujecie transportu możecie dojechać we własnym zakresie i wówczas cena maleje o 20 PLN/os.

Jeśli nie macie planów na wieczór proponujemy Nightlife, Integracyjny Pakiet w Browarni lub inną opcję po zmroku, a znajdziecie je w zakładce atrakcje Nocne.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • 2 x 10 minut jazdy dla każdego na torze krytym lub 2 x 8 minut na torze otwartym (do wyboru)
  • zawody zakończone wręczeniem medali najlepszej trójce
  • butelka szampana dla zwycięzcy
  • koordynatorka eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci