zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - RELAKS W SPA

SPA w Trójmieście to  doskonały pomysł na integrację Waszej grupy podczas wspólnego chilloutu w basenie, saunie, jacuzzi oraz podczas masaży wodnych.

Do Waszej dyspozycji oddajemy luksusowy basen zawierający dwie wnęki z hydromasażem oraz jacuzzi. Komfortowe warunki gwarantuje stała temperatura wody (28 stopni Celsjusza). Ponadto skorzystać możecie z kompleksu saun - do wyboru sauny suche i parowe, a pragnącym zachować kondycję fizyczną polecamy również wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt siłownię. Na miejscu możecie także wybrać coś z szerokiego wachlarza zabiegów na bazie ekskluzywnych kosmetyków (zabiegi płatne we własnym zakresie). 
 

Cena zawiera

  • 2-godzinny pobyt SPA w centrum Gdańska
  • basen, sauny, jacuzzi
  • możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów na miejscu
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa__5_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci