zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - RELAKS W SPA

SPA w Trójmieście to  doskonały pomysł na integrację Waszej grupy podczas wspólnego chilloutu w basenie, saunie, jacuzzi oraz podczas masaży wodnych.

Do Waszej dyspozycji oddajemy luksusowy basen zawierający dwie wnęki z hydromasażem oraz jacuzzi. Komfortowe warunki gwarantuje stała temperatura wody (28 stopni Celsjusza). Ponadto skorzystać możecie z kompleksu saun - do wyboru sauny suche i parowe, a pragnącym zachować kondycję fizyczną polecamy również wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt siłownię. Na miejscu możecie także wybrać coś z szerokiego wachlarza zabiegów na bazie ekskluzywnych kosmetyków (zabiegi płatne we własnym zakresie). 

Czas wizyty w SPA jest nielimitowany.

Cena zawiera

  • nielimitowany wstęp do SPA
  • basen, sauny, jacuzzi
  • możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów na miejscu
  • koordynator eventu
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.


Nasi klienci