zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - KAJAKI W SERCU GDAŃSKA

Kajaki w Gdańsku/ Trójmieście to wspaniały pomysł na imprezę firmową. 1,5 godzinny rejs o zachodzie słońca, 3-godzinna wyprawa lub standardowy pakiet - do wyboru. 

Trasa 1 Gdańskie Wyspy. Długość: ok 1,5 godz. / ok 7 km

Nasza trasa prowadzi Motławą wokół dwóch gdańskich wysp: Wyspy Spichrzów i Ołowianki. Zobaczymy główne gdańskie zabytki z perspektywy wody. Okrążymy dwie gdańskie wyspy w centrum miasta, zapuścimy żurawia na Żurawia i przybijemy mokrą piątkę z Sołdkiem. Kajakami dopłyniemy do Polskiego Haka, który znajduje się tuż przy połączeniu Motławy z Martwą Wisłą. Stąd rozpościera się niesamowity widok na mało znaną, industrialną część Gdańska - tereny stoczniowe ze słynnymi żurawiami oraz olbrzymie silosy gdzie produkuje się m.in. słód. Za dopłatą proponujemy trasę 2 i trasę 3 - o  zachodzie słońca.

Trasa 2: Dookoła Gdańska. Długość: ok 3 godz. / ok 9 km
DOPŁATA 50 PLN/os
Piękna trasa kajakowa, podczas której zobaczymy trzy strony Gdańska: historyczną, industrialną i sielankową. Świetna propozycja zarówno dla doświadczonych jak i początkujących kajakarzy. Zapuścimy żurawia na Żurawia, przybijemy piątkę z Sołdkiem, zobaczymy z pokładu kajaka dawne fortyfikacje oraz odkryjemy miejsca, do których nie dotarlibyście podczas spaceru.

Trasa 3: Gdańsk z kajaka o zachodzie słońca. Długość: ok 1,5 godz. / ok 7 km
DOPŁATA 50 PLN/os
Wyjątkowa wycieczka, podczas której macie okazję zobaczyć Gdańsk z perspektywy kajaka w blasku zachodzącego słońca. Trasa prowadzi Motławą wokół dwóch gdańskich wysp. Dopłyniemy do Polskiego Haka, który znajduje się tuż przy połączeniu Motławy z Martwą Wisłą. Stąd rozpościera się niesamowity widok na mało znaną, industrialną część Gdańska - tereny stoczniowe ze słynnymi żurawiami oraz olbrzymie silosy gdzie produkuje się m.in. słód.

Godziny rozpoczęcia wycieczek kajakiem o zachodzie słońca są podyktowane godziną zachodu w danym terminie, zazwyczaj między 19:30 a 20:00

Cena zawiera

  • Kajaki, kamizelki, wiosłą i cały potrzebny sprzęt
  • Instruktor 
  • Opiekunka grupy
  • 1,5 godzinne zwiedzanie Gdańska z wody
  • Licencjonowany przewodnik + 590 PLN/grupę
  • Trasa 3 h lub trasa o zachodzie słońca + 50 PLN/os

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.


79 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


99 PLN/os.
min. 6 os.
DŁUGA WYPRAWA LUB WYCIECZKA O ZACHODZIE SŁOŃCA
Dopłata do dłuższej wyprawy lub do wycieczki o zachodzie słońca.

790 PLN/dodatek
LICENCJONOWANY PRZEWODNIK MIEJSKI
Poznajcie na wodzie historię najważniejszych Gdańskich zabytków. 

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services

Nasi klienci