zobacz swój koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STRZELNICA POLICYJNA

Strzelnica w Trójmieście na Waszą imprezę integracyjną.

Na strzelnicy, po krótkim treningu przeprowadzonym przez profesjonalnych instruktorów, każdy uczestnik będzie mógł oddać 17 strzałów (5 x Glock 9mm, 5 x pistolet sportowy 5,6mm, 5 x karabin maszynowy Kalashnikov AK-47, 2 x strzelba typu shotgun). Jeśli po takiej serii komuś będzie mało na miejscu możecie dokupić dodatkowe strzały - do Waszej dyspozycji spory wybór broni, zarówno współczesnej jak i historycznej, o szerokim przekroju kalibrów. 

Strzelamy na najlepszym obiekcie krytym w Gdańsku, więc nawet ulewny deszcz nie popsuje Waszych integracyjnych planów.

W cenie imprezy zapewniamy opiekę sympatycznej koordynatorki oraz wygodny transport w obie strony. Odbierzemy Was i odstawimy we wskazane miejsce na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu. Możecie również dojechać na własną rękę, wówczas koszt imprezy zmaleje o 20 PLN/os - wybór należy do Was.

Przy strzelnicy znajduje się również restauracja, gdzie po strzelaniu możecie coś zjeść i wypić. Jeśli jesteście zainteresowani, dajcie znać podczas składania rezerwacji i wspólnie przygotujemy menu dla Waszej ekipy.

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w obie strony (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • rezerwacja na strzelnicy
  • profesjonalni instruktorzy
  • szkolenie obchodzenia się z bronią
  • 17 strzałów z 4 rodzajów broni dla każdego
  • niezbędny sprzęt - ochrona uszu i oczu, tarcze
  • konkurs na najlepszego strzelca
  • ceremonia medalowa
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego 50 PLN na osobę do wykorzystania przy barze.paintball-w-krakowie
89 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Najpóźniej dzień przed imprezą należy podać nazwiska i numery dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia do wglądu na żądanie. Wyłączenia to m.in alkohol i sporty ekstremalne (e.g. quady, zorbing i skoki na spadochronie.)

klub-warszawa
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.

rzucanie-siekierami-warszawa
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci