zobacz swój koszyk 0

Kraków - LOTY SZYBOWCEM

Loty szybowcem w Krakowie, komfortowy transport oraz opieka koordynatora eventu. W cenie dla każdego z uczestników około 10 minutowy lot szybowcem w towarzystwie doświadczonych pilotów-instruktorów. 

Podczas integracji nad przebiegiem atrakcji będzie czuwała nasza sympatyczna koordynatorka. Odbierze oraz po odbytych lotach szybowcem bezpiecznie odstawi Was wygodnym busikiem pod wcześniej wskazany przez Was adres na terenie Krakowa.

Wyjątkowy sposób na integrację dla Ciebie i Twojego zespołu - emocje, relaks i możliwość podziwiania niezapomnianych widoków. Doświadczycie przeciążenia przy starcie, ostrego wznoszenia, a finalnie ciszy podczas swobodnego lotu. 

Loty szybowcem możemy zorganizować nawet dla licznych grup.

*waga uczestników: 50 do 110kg
*w przypadku złych warunków pogodowych atrakcja może zostać odwołana, w miarę możliwości zapewnimy alternatywną atrakcje bądź zwrócimy zadatek


 

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Krakowa
  • opieka doświadczonych pilotów
  • 5 - 10 minutowy lot szybowcem
  • start za wyciągarką
  • areoklub posiada certyfikat przewoźnika lotniczego (AOC) wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY - PAKIET

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście VIP - bez kolejki. Dodatkowo wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów itd.


porwanie-krakow
490 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 paintball-w-krakowie
15 PLN/os.
min. 8 os.
Ubezpieczenie N.N.W
Dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba podawać nazwisk i numerów dokumentów. Suma gwarancyjna 50,000 PLN. Ogólne warunki ubezpieczenia w regulaminie. Wyłączenia to m.in alkohol, quady, zorbing i skoki na spadochronie.

Nasi klienci