zobacz swój koszyk

Kraków - SKOK ZE SPADOCHRONEM

Skok ze spadochronem w Krakowie - pomysł na integrację wyłącznie dla najodważniejszych.

Skoki tandemowe to zdecydowanie jedna z najbardziej ekscytujących form rozrywki. Teraz każdy z Was może przełamać swoje lęki i wyskakując z samolotu, doświadczyć ok. 60 sekund swobodnego spadania nim otworzycie spadochrony. Na początek doświadczony instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie na temat skoków i możecie ruszać. W ciągu kolejnych 20 minut nasz samolot zabierze Was na wysokość 4000m, tam pilot zapala zielone światło, a instruktor zabiera Was w niesamowitą podróż nad Tatrami.

W cenie atrakcji otrzymujecie sam skok. Jeśli chcecie to uwiecznić na zdjęciach i filmie, dodatkowa opłata na miejscu to ok. 200 PLN.

Terminy skoków są silnie uzależnione od warunków pogodowych, sugerujemy zatem zerknąć na prognozę zanim wybierzecie dzień imprezy.

Cena zawiera

  • cały niezbędny sprzęt
  • skok w tandemie z licencjonowanym instruktorem
  • uwaga: dojazd własny
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart
450 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Przykładowa realizacja: zatrzymanie osoby pod wymyślonym pretekstem, wylegitymowanie przez policjantów w cywilu, przeszukanie, znalezienie torebki z "białym proszkiem", zakucie w kajdanki, odprowadzenie. Na koniec shot w barze z policjantami na ochłonięcie!

 


wynajem-hummera-gdansk
99 PLN/os.
min. 8 os.
LIMUZYNA - TRANSFER
Transfer w 1 stronę do miejsca atrakcji elegancką limuzyną z szoferem. Im więcej osób, tym większa limuzyna. Opiekunka i wino musujące na pokładzie. Przejazd trwa godzinę lub krócej, jeśli się spieszycie. 


Nasi klienci