zobacz swój koszyk 0

Kraków - SKOK ZE SPADOCHRONEM

Skok ze spadochronem w Krakowie - pomysł na integrację wyłącznie dla najodważniejszych.

Skoki tandemowe to zdecydowanie jedna z najbardziej ekscytujących form rozrywki. Teraz każdy z Was może przełamać swoje lęki i wyskakując z samolotu, doświadczyć ok. 60 sekund swobodnego spadania nim otworzycie spadochrony. Na początek doświadczony instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie na temat skoków i możecie ruszać. W ciągu kolejnych 20 minut nasz samolot zabierze Was na wysokość 4000m, tam pilot zapala zielone światło, a instruktor zabiera Was w niesamowitą podróż nad Tatrami.

W cenie atrakcji otrzymujecie sam skok. Jeśli chcecie to uwiecznić na zdjęciach i filmie, dodatkowa opłata na miejscu to ok. 200 PLN.

Terminy skoków są silnie uzależnione od warunków pogodowych, sugerujemy zatem zerknąć na prognozę zanim wybierzecie dzień imprezy.

Cena zawiera

  • cały niezbędny sprzęt
  • skok w tandemie z licencjonowanym instruktorem
  • uwaga: dojazd własny

Dodatki (opcjonalne)

porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE

Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zakładają szefowi worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy szefa po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z koordynatorką do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają szefa. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

 


rzucanie-siekierami-warszawa__1_
290 PLN/dodatek
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Obsługa eventu w języku angielskim. English speaking guides/instructors and/or additional translator services


Nasi klienci